Yılbaşı Kutlamaları

Her yılın ilk gününü neşe ve eğlenceyle karşılamak için çeşitli aktiviteler düzenlenebilir. İç ve dış mekan süslemeleriniz için bizi tercih edebileceğiniz gibi Noel Baba, Noel Anne ve ya palyaço animatörlerimizi de tercih edebilirsiniz.

İç- Dış Mekan süslemeleri: Yılbaşı organizasyonlarında led süsleme hizmetleri , ışık süsleme hizmetleri, led perde süsleme hizmetleri, İstanbul’un tüm noktalarında ve tüm Marmara bölgesinde yakamoz organizasyon olarak görev yapmaktayız, çam ağacı süsleme ve süsleme hizmetleri için tüm noktalarda gerek kargo ile gerek personel yardımı ile hizmet verilmektedir. yılbaşında başta AVM ler olmak üzere mağaza dükkan vitrin süslemeleri, çam dalları, garland, kar yağdırma ve sarkma ışıklar aracılığı ile itina ile yapılmaktadır.

Noel Baba: Noel Baba kıyafeti ile gelen animatörümüz, sizler için hediye dağıtımı yapmakta ve fotoğraf çekimi için orada bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz pakete göre sizlere eğlence hizmeti sağlamaktadır.

Noel Anne: Noel Anne kıyafeti ile gelen animatörümüz, sizler için hediye dağıtımı yapmakta ve fotoğraf çekimi için orada bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz pakete göre sizlere eğlence hizmeti sağlamaktadır.

Palyaço: Palyaço kıyafeti ile gelen animatörümüz, sizler için hediye dağıtımı yapmakta ve fotoğraf çekimi için orada bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz pakete göre sizlere eğlence hizmeti sağlamakta olup, çocuklarınız için yüz boyama aktivitesi, sosis balon şişirme ve şekillendirme aktivitesi, müzikler eşliğinde dans ve oyun oynama, halat çekme, çuval yarışı vs.. oyunlar oynayarak hizmet sunmaktadır. Kullanılan malzemeler sağlık açısından kesinlikle tehlikeli değildir, güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Kaliteli ve profesyonel hizmetimizle sizler için yılbaşı gününü unutulmayacak bir güne dönüştürelim.